Časté otázky

Pre koho je burlesque kurz určený?


Pre všetky dámy od 18 rokov.
Vyžadujú sa na burlesque kurz tanečné skúsenosti?


Na kurz Základy Burlesque nepotrebujete tanečné skúsenosti. Kurz pre pokročilých je určený dámam, ktoré absolvovali základný kurz, či viacero workshopov. K ostatným kurzom sú všetky informácie napísané priamo v ponuke.
Čo si treba priniesť na prezlečenie?


Niečo pohodlné a zvodné na prezlečenie. Obuv musí byť čistá a nesmie zanechávať čierne šmuhy na podlahe. Odporúčame tanečnú obuv alebo topánky na opätkoch s bledou podrážkou.
Dajú sa vymeškané hodiny kurzu nahrádzať?


Na tanečných kurzoch je možné si nahradiť 1 vymeškanú hodinu na rovnakom kurze v iný deň ak súčasne taký kurz prebieha. Lekciu si možno ospravedlniť najneskôr 3 hodiny pred začiatkom lekcie e-mailom na halloftease@gmail.com. Neskoro ospravedlnené a neospravedlnené lekcie prepadajú. Možnosť nahradiť si lekciu v iný termín potvrdí tanečná škola e-mailom.
Kde prebiehajú hodiny?


V tanečnej sále Grupo Caliente - Bardejovská 1, Bratislava.
Ako prebiehajú ONLINE hodiny?


Stredy sú venované úplnym začiatočníčkam a hodiny vyzerajú ako kurz Základy Burlesque. Takže sa môžete aspoň takto trošku navnadiť kým sa uvidíme na našich normálnych hodinách. Každý týždeň sa učíme pracovať s inou rekvizitou, ukážeme si čo zvodné sa s ňou dá vykúzliť a okrem toho sa sústredíme aj na držanie tela, ladné pohyby rúk a takú tú celkovú ženskú gráciu. Na tieto hodiny sa môžu pridať aj žienky, ktoré tieto triky už ovládajú, ale radi by si všetko zopakovali. Piatky sú zamerané na choreografie. Takže menej technických informácii a viac spájania všetkého čo už vieme do pohybov a jedného celku. Tieto hodiny sú tak isto vhodné aj pre úplne začiatočníčky tanečníčky, aj pre skúsené burlesqáčky. Používať budeme rôzne rekvizity a prispôsobené to bude tak, aby ste sa zmestili aj doma v obývačke. Kľudne si môžete skombinovať stredy aj piatky. Hodiny sú vždy o 19:00h cez Google Meet. Môžete/nemusíte mať zapnutú kameru a mikrofón, ak sa ešte necítite na to, aby sme sa navzájom videli, no v každom prípade nezabudnite na zvodný outfit, opätky a kľudne aj pohár vína.