BURLESQUE kurzy pod vedením Catrice Cat

Burlesque je umenie odhaľovania sa a zvádzania, plné humoru a satiry s bohatou históriou. Balancuje mezi erotikou a humorom, nebojí se priznať nedokonalosť, no zároveň neskĺzne k oplzlosti. Dôležité je predstavenie krásy ženy, jej rôznorodosť, charisma a originalita. 
Burlesque je o pocite, že viete, že ste krásna. Burlesque nepozná komplexy!

Kurzy umožňujú aj úplným začiatočníkam bez predchádzajúcich tanečných skúseností stať sa kráľovnami zvodnosti, elegancie a pôvabu. Burlesque je pre všetky ženy bez rozdielu veku, či konfekčnej veľkosti. Pre všetky dámy hľadajúce svoje božské a zvodné JA. Na hodinách si odhalíme nielen všetky zaujimavosti z histórie, ale aj overené tipy a triky, ktoré by mala mať každá žena vo svojej zbierke ženských zbraní!

V burlesque neexistujú žiadne pravidlá. U nás sú vítané dámy všetkých vekových kategórií (od 18 rokov), všetkých konfekčných veľkostí i všetkých farieb pleti.

Pravidelne otvárame kurzy: Základy Burlesque, Burlesque pre pokročilých, Feather Fan Dance, Broadway Burlesque, Classic Burlesque a ďalšie.

Workshop vo vašom meste

Jednorázové hodiny, na ktorých môžete okúsiť burlesque. Organizujeme ich prevažne v Bratislave, no radi prídeme aj do vášho mesta. Ak máte záujem o workshop vo vašej tanečnej škole, napíšte nám email a pošleme vám celkovú ponuku.

Trvanie: 2 hodiny

Cena: od 20e

Súkromné hodiny

Vymýšľate pikantné prekvapenie pre svojho partnera alebo pracujete na sólovom vystúpeni? Radi vám pomôžeme vyšperkovať vaše vystúpenie do dokonalosti. Napíšte nám a dohodneme si termín.

Trvanie: 1,5 hod

Cena: 30€

teambuilding

Priučte sa ako rozviť nielen svoj šarm a pôvab, ale aj vzťahy s kolegyňami na špeciálnom burlesque workshope iba pre vás. Vyberať si môžete z našej ponuky workshopov alebo pre vás pripravíme niečo na mieru. Zabezpečíme aj sálu, rekvizity a dobrú náladu.

Trvanie: od 2 hod.

Cena: dohodou

Burlesque fotenie

Túžite po krásnych fotkách v sexy kostýme, s profesionálnou vizážou a s extravagantnými rekvizitami na nádhernom mieste? O všetko sa postaráme! Či si chcete užiť deň ako Marilyn Monroe alebo venovať fotenie blízkej osobe, radi pre vás všetko pripravíme podľa vašich predstáv.

Cena: dohodou

Please reload

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now