top of page
 • Aký je rozdiel medzi OTVORENOU HODINOU a KURZOM?
  Ak nám na pravidelných kurzoch ostanú voľné miesta, dáme ich opäť do rozvrhu ako otvorenú hodinu - tzn. môžete si prísť vyskúšať lekciu aj jednorázovo bez záväzkov. Platíte vstup na iba 1 lekciu (12€/hod). Všeobecne však odporúčame prihlásiť sa na celý kurz. Keďže hodiny na seba nadväzujú, pracujete na sebe kontinuálne a môžete tak na sebe pozorovať rýchlejší progres. Kurz sa platí vopred a cena za lekcie je výhodnejšia (10€/hod).
 • Chcela by som začať s BURLESQUE, na aký kurz by som sa mala prihlásiť?
  ZÁKLADY BURLESQUE: Pre dámy, ktoré ešte nemajú skúsenosti s burlesque. Odporúčame, aby všetky dámy začali s vyhradeným kurzom pre začiatočníčky, aby sa naučili históriu a základné pohyby burlesky. Ak máte tanečné alebo herecké vzdelanie, môže vám stačiť jeden alebo dva kurzy pre začiatočníkov, aj keď môžete absolvovať toľko kurzov pre začiatočníkov, koľko si vyberiete, pretože choreografie sa každým kurzom menia. BEDROOM BURLESQUE: Pre dámy, ktoré absolvovali kurz ZÁKLADY BURLESQUE alebo viacero workshopov či otvorených hodín. Na hodinách sa teda už nevenujeme vysvetlovaniu technike, ale choreografiám, ktoré sú vhodné aj pre tanečníčky začiatočníčky. Sú to pomalé a zvodné choreografie, ktoré môžete predviesť doma partnerovi. BROADWAY BURLESQUE / FEMME FATALE a ostatné kategórie: Sú tématické kurzy ako už napovedajú názvy. Na hodinách sa učíme choreografie s rekvizitami inšpirované muzikálmi, známymi divami či inými tanečnými štýlmi. Sú to pokračovacie kurzy pre dámy, ktoré chodia na naše lekcie už dlhší čas.
 • Potrebujem tanečné skúsenosti?
  Na kurzy Základy Burlesque a Bedroom Burlesque nepotrebujete tanečné skúsenosti. Ostatné kurzy sú určené dámam, ktoré absolvovali začiatočnícky kurz, či viacero workshopov alebo otvorených hodín.
 • Pre koho je burlesque kurz určený?
  Pre všetky dámy od 18 rokov.
 • Čo si treba priniesť na prezlečenie?
  Niečo pohodlné a ženské na prezlečenie, v čom sa budete cítiť dobre napr. legíny a top alebo body s pančuškami. Obuv musí byť čistá a nesmie zanechávať čierne šmuhy na podlahe. Odporúčame tanečnú obuv alebo topánky na opätkoch s bledou podrážkou.
 • Dajú sa vymeškané hodiny kurzu nahrádzať?
  Na tanečných kurzoch je možné si nahradiť 1-2 vymeškané hodiny na inom kurze v iný deň ak súčasne taký kurz prebieha. Lekciu si možno ospravedlniť najneskôr 2 hodiny pred začiatkom lekcie e-mailom na halloftease@gmail.com. Neskoro ospravedlnené a neospravedlnené lekcie prepadajú. Možnosť nahradiť si lekciu v iný termín potvrdí tanečná škola e-mailom.
 • Kde prebiehajú hodiny?
  V tanečnej sále Grupo Caliente - Bardejovská 1, Bratislava.
 • Musím sa na kurz/lekciu prihlásiť vopred? Nemôžem iba rovno prísť?
  Na všetky kurzy a otvorené hodiny je potrebné prihlásiť sa a zaplatiť vopred. Po uhradení kurzu/lekcie vám príde potvrdenie o zaplatení na email.
 • Som prihlásená na kurz, ktorý už začal, ale nemôžem sa zúčastniť. Môžem dostať náhradu?
  Stornovať kurz je možné najneskôr 3 dni pred jeho začatím. Stornovaním kurzu neskôr ako 3 dni pred začatím kurzu účtujeme storno poplatok vo výške 20 % z ceny kurzu. V prípade, že zákazník nie je schopný absolvovať celý kurz z vážnych zdravotných dôvodov, má nárok na: – presun platby za neabsolvované hodiny do ďalšieho obdobia, – prevedenie zakúpeného kurzu na inú osobu
bottom of page