top of page

st 08. 3.

|

Tanečná sála Gruppo Caliente

Kurz Find your stage persona

Od 8. marca do 12. apríla Stredy 19:00 - 21:00h Trvanie: 6 lekcií x 120min. Cena: 150€

Registrácia je ukončená
Pozrite si ostatné udalosti

Čas a miesto

08. 3. 2023, 19:00 – 21:00

Tanečná sála Gruppo Caliente, Bardejovská 1, 831 02 Bratislava-Nové Mesto, Slovakia

O podujatí

Dámy,

mám obrovskú radosť, že vám môžem konečne predstaviť tento veľmi špeciálny kurz, ktorý je úplnou novinkou v našej ponuke.

Počas 6 týždňov sa budeme stretávať nielen na tvorivých lekciách, ktorých hlavným cieľom bude tématicky prejsť všetky umelecké zložky, ktoré sú nevyhnutnou súčasťou tvorby vystúpenia (nápady, kreativita, originalita, kostými, choreografia, výber hudby), ale môžete sa tešiť aj na praktické cvičenia a zaujímavé tipy & triky ako na zvládanie trémy, (ne)šťastné náhody a prácu s publikom. Či sa nám to spoločne podarí dotiahnuť z tanečnej sály až na pódium necháme na vás, no buďte si isté, že máme s vami veľké plány! ;)

Lekcie budú pod vedením nekonečne talentovanej a božskej Michelle Marvelous, ktorá má bohaté skúsenosti z najrôznejších druhov vystúpení, doplnené radami a tipmi od vašej dobre známej Catrice Cat.

Pozor! Kapacita je veľmi obmedzená, aby sme mali priestor venovať sa každej individuálne a aby bol čas na spoločné tvorenie a brainstorming. Preto si uchmatnite svoje miesto čo najskôr.

Od 8. Marca do 12. Apríla

Stredy 19:00 - 21:00h

Trvanie: 6 lekcií x 120min.

Cena: 150€

Tešíme sa na vás!

Michelle & Cat

Zdieľajte toto podujatie

bottom of page