Na základe Usmernenie k Opatreniu Úradu verejného zdravotníctva Slovenskej republiky pri ohrození verejného zdravia s účínnosťou od 15.10. 2020 máme možnosť prevádzkovať služby v malých skupinkách (5 klientov + 1 tréner). To nám umožňuje otvoriť viac menších skupiniek vďaka čomu vieme zabezpečiť individuálnejši prístup, komornú atmosféru a všetky ostatné výhody súkromných hodín.

vianočný burlesque workshop

19. decembra

sobota

16:00h - 19:00h

Dámy, 

už viete, čo si tento rok želáte na Vianoce? Niečo čo vám dodá sebavedomie? Niečo zvodné, eleganté a vzrušujúce? Niečo čím môžete potešiť seba aj svoju drahú polovičku?

 

Vieme presne, čo máte na mysli!

 

Pozývame vás na tento veľmi špeciálny intenzívny workshop pod vedením slovenskej Queen of Burlesque, Catrice Cat. ktorá vás priučí nádhernej ženskej ladnosti, prezradí vám ako vytvoriť zážitok, na ktorý váš divák tak skoro nezabudne a na záver sa naučíte sexy choreogradiu.

 

Program:

16:00 - 17:00 - Úvod do sveta BURLESQUE, ladná chôdza na opätkoch, krásne držanie tela, zvodné pohyby rúk, neodolateľný výraz a techniky zvádzania (teasing), ktorými vytvoríte zimomriavkovú atmosféru.

 

17:00 - 18:00 - V druhej časti sa povenujeme rekvizitám, ukážeme si čo všetko sa s nimi dá vykúzliť a spojíme to do choreografie. Tanečné skúsenosti nepotrebujete. Všetko si vysvetlíme a postupne sa naučíme.

 

18:00 - 19:00 - Doladíme pohyby a vyšperkujeme detaily.

 

Takže dámy, rezervujte si poobedie pre seba, chyťte si svoje miestečko čím skôr a pripravte sa na prosecco, darček a zážitok, na ktorý tak skoro nezabudnete.

 

Cena: 60€

Špeciálna cena pre vás a vašu kamarátku, ak sa prihlásite spolu: 50€

Miesto: Bfit, klub pre ženy - Plikova 12/B

 

So sebou si treba priniesť:

+Tenký župan s opaskom

+Samodržiace / Podväzkové pančušky

+Podväzkový pás (nepovinné)

+Topánky na opätkoch

Kurz: základy burlesque - level 1

od 19. novembra

Štvrtky

20:00h - 21:00h

Kurz umožňuje aj úplným začiatočníkam bez predchádzajúcich tanečných skúseností stať sa bohyňami zvodnosti, elegancie a pôvabu.

Ženy často balansujú medzi kariérou, rodinou a inými povinnosťami. Často zabúdajú aké to je byť samými sebou...No nielen tými silnými, odvážnymi a starostlivými hrdinkami, ktoré sa starajú o celý svet, ale ženskými, nežnými a krásnymi bytosťami.
Poďme spolu teda osláviť krásu ženy, priučiť sa ladnosti, zvodnosti a neodolateľným trikom, ktoré by mala mať každá žena vo svojom arzenále ženských zbraní.

 

Naučíme sa:
- pracovať s rekvizitami (rukavičky, pančušky, podväzkový pás, stolička, boa, župan, podprsenka atď.)
- zvodné choreografie (predchádzajúce tanečné skúsenosti nepotrebujete)
- ladnú chôdzu na opätkoch
- krásne držanie tela
- pôvabné pohyby rúk a celého tela


Trvanie: 6 lekcií x 60min.
Cena: 60€
Miesto: Bfit, klub pre ženy, Plickova 12/B, Bratislava

Súkromné tanečné hodiny

ĎEŇ a Čas dohodou

Tréningy sú pod vedením Catrice Cat (Katarína Čunderlíková), ktorá je certifikovanou trénerkou tanečných športov. Vďaka  baletným základom a dlhoročným skúsenostiam z burlesque predstavení pre vás vie pripraviť tréning podľa vašich predstáv. 

- Túžite prekvapiť partnera zvodným predstavením

- Chceli by ste zdokonaliť svoje tanečné schopnosti  (tanečná technika, flexibilita, pohybová pamäť)

- Radi by ste sa naučili krok po kroku známu choreografiu napr. od Beyonce

- Alebo máte iné želanie?

Napíšte nám a vytvoríme pre vás súkromné hodiny na mieru.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now