Burlesque workshop: Prebuď v sebe divu!

Sobota

31.júl 2021

9:00 - 13:00h

Dámy,

pozývame vás na tento veľmi špeciálny intenzívny workshop pod vedením slovenskej Queen of Burlesque, Catrice Cat.

Čo vás čaká?

Štyri poriadne glamurózne hodiny, ktoré si spolu užijeme ako ozajstné divy!
Ženy často balansujú medzi kariérou, rodinou a inými povinnosťami. Často zabúdajú aké to je byť samými sebou...No nielen tými silnými, odvážnymi a starostlivými hrdinkami, ktoré sa starajú o celý svet, ale ženskými, nežnými a krásnymi bytosťami.

Poďme spolu teda osláviť krásu ženy, priučiť sa ladnosti, zvodnosti a neodolateľným trikom, ktoré by mala mať každá žena vo svojom arzenále ženských zbraní.

Program:
9:00 - 10:30 - Úvod do sveta BURLESQUE, ladná chôdza na opätkoch, krásne držanie tela, zvodné pohyby rúk, neodolateľný výraz a techniky zvádzania (teasing), ktorými vytvoríte zimomriavkovú atmosféru.

10:35 - 12:00 - V druhej časti sa povenujeme rekvizitám, ukážeme si čo všetko sa s nimi dá vykúzliť a spojíme to do choreografie. Tanečné skúsenosti nepotrebujete. Všetko si vysvetlíme a postupne sa naučíme.

12:15 - 13:00 - Doladíme pohyby, vyšperkujeme detaily, necháme si priestor na natočenie videí a samozrejme neodídeme bez fotiek! 

Takže dámy, rezervujte si pol dňa pre seba, chyťte si svoje miestečko čím skôr a pripravte sa na prosecco, darček, občerstvenie a zážitkové dopoludnie, na ktoré tak skoro nezabudnete.


Trvanie: 4hod.
Cena: 79€

Špeciálna cena, keď sa prihlásite s kamarátkou: 69€/osoba (Stačí do prihlášky uviesť jej meno, aby sme vás vedeli spárovať)
Miesto: Bfit, klub pre ženy, Plickova 12/B, Bratislava

kurz: BEST OF burlesque

Pondelky

19:00 - 20:00H

Tento kurz je výberom tých najobľúbenejších choreografii z predchádzajúcich kurzov, na ktoré tak radi spomínate.

Je vhodný pre:
- dámy, ktoré absolvovali naše začiatočnícke kurzy, túžia sa posunúť ďalej a priučiť sa niečomu novému
- dámy, ktoré chodia na burlesque už dlhšie, radi by si zopakovali a vyšperkovali známe variácie. Practice makes perfect, však?

Od 2. augusta 2021

Trvanie: 5 lekcií x 60min.
Cena: 50€
Miesto: Bfit, klub pre ženy - Plickova 12/B, Bratislava

kurz: bedroom burlesque

Stredy

19:30 - 20:30H

Na tomto kurze sa prenesieme z pódii do vašich spální, naučíme sa nielen sexy, ženské, striptease choreografie, ktoré môžete predviesť svojmu partnerovi, ale zameriame sa aj na budovanie napätia (teasing), pohľady a zvodné pohyby. Pracovať budeme aj s rekvizitami a nevynecháme ani možnosť zapojiť diváka.

Samozrejme nebudú chýbať ani rekvizity a vysvetlíme si aj tanečnú techniku ako správne držať telo, ako sa “ladne nosiť” a ako zvodne chodiť na opätkoch  Lepšie držanie tela vám dodá sebavedomie, pôvab a tak vyniknú vaše krásne krivky a ženskosť.

Môžete sa pridať aj do už začatého kurzu.
Ostávajú 3 lekcie x 60min.
Cena: 30€
Miesto: Bfit, klub pre ženy, Plickova 12/B, Bratislava

Súkromné tanečné hodiny

ĎEŇ a Čas dohodou

Tréningy sú pod vedením Catrice Cat (Katarína Čunderlíková), ktorá je certifikovanou trénerkou tanečných športov. Vďaka  baletným základom a dlhoročným skúsenostiam z burlesque predstavení pre vás vie pripraviť tréning podľa vašich predstáv. 

- Túžite prekvapiť partnera zvodným predstavením

- Chceli by ste zdokonaliť svoje tanečné schopnosti  (tanečná technika, flexibilita, pohybová pamäť)

- Radi by ste sa naučili krok po kroku známu choreografiu napr. od Beyonce

- Alebo máte iné želanie?

Napíšte nám a vytvoríme pre vás súkromné hodiny na mieru.