top of page

st 10. 8.

|

Tanečná sála Gruppo Caliente

Letný kurz Základy Burlesque

Dámy, pozývame vás na tento špeciálny skrátený letný kurz. Chápeme, že v lete máte naplánované dovolenky a výlety a neviete sa zaviazať na celý dlhý kurz, preto som pre vás pripravila túto skrátenú verziu, ktorá obsahuje iba 4 lekcie počas augusta s možnosťou náhrady až 2 vymeškaných hodín.

Registration is closed
See other events

Čas a miesto

10. 8. 2022, 18:00 – 19:00

Tanečná sála Gruppo Caliente, Bardejovská 1, 831 02 Bratislava-Nové Mesto, Slovakia

O podujatí

Kurz umožňuje aj úplným začiatočníčkam bez predchádzajúcich tanečných skúseností stať sa bohyňami zvodnosti, elegancie a pôvabu.

Ženy často balansujú medzi kariérou, rodinou a inými povinnosťami. Často zabúdajú aké to je byť samými sebou...No nielen tými silnými, odvážnymi a starostlivými hrdinkami, ktoré sa starajú o celý svet, ale ženskými, nežnými a krásnymi bytosťami. Poďme spolu teda osláviť krásu ženy, priučiť sa ladnosti, zvodnosti a neodolateľným trikom, ktoré by mala mať každá žena vo svojom arzenále ženských zbraní.

Naučíme sa: - pracovať s rekvizitami (rukavičky, pančušky, podväzkový pás, župan, podprsenka atď.) - zvodné choreografie (predchádzajúce tanečné skúsenosti nepotrebujete) - ladnú chôdzu na opätkoch - krásne držanie tela - pôvabné pohyby rúk a celého tela

Od 10. augusta 2022

Stredy 18:00 - 19:00h

Trvanie: 4 lekcie x 60min.

Cena: 50€ (cena zahrňuje aj rekvizitu, s ktorou budeme pracovať počas kurzu)

Zdieľajte toto podujatie

bottom of page