kurz: burlesque femme fatale

od 16. Mája 

Pondelky

19:00 - 20:00h

Čo si predstavíte pod pojmom FEMME FATALE?
Neodolateľnú Marilyn Monroe, dokonalú Beyonce či nebezpečnú Bond girl? Na hodinách sa budeme inšpirovať známymi divami a podľa toho, ktoré si vyberieme a v akom štýle by sme sa chceli naučiť nové choreografie, tak v takom duchu budú aj hodiny. Raz elegantná a nežná, potom skôr rafinovaná a zvodná alebo akoby vystrihnutá z cabaretného filmu? Na výber máme veľa možností. Po prihlásení dostanete dotazníček, v ktorom môžete hlasovať za to, čo by sa vám najviac páčilo.

Samozrejme nebudú chýbať ani rekvizity a vysvetlíme si aj tanečnú techniku ako správne držať telo, ako sa “ladne nosiť” a ako zvodne chodiť na opätkoch  Lepšie držanie tela vám dodá sebavedomie, pôvab a tak vyniknú vaše krásne krivky a ženskosť.


Trvanie: 7 lekcií x 60min.
Cena: 67€
Miesto: Tanečná škola Gruppo Caliente, Bardejovská 1

kurz: burlesque pre pokročilých

od 11. Mája 

Stredy

19:00 - 20:00h

Tento kurz je pre kohokoľvek, kto dokončil náš základný burlesque kurz, či absolvoval viacero workshopov.

Na hodinách sa budeme učiť zvodné choreografie, nebudú chýbať ani rekvizity a vysvetlíme si aj tanečnú techniku ako správne držať telo, ako sa “ladne nosiť” a ako zvodne chodiť na opätkoch. Lepšie držanie tela vám dodá sebavedomie, pôvab a tak vyniknú vaše krásne krivky a ženskosť.


Trvanie: 8 lekcií x 60min.
Cena: 76€
Miesto: Tanečná škola Gruppo Caliente, Bardejovská 1

kurz: burlesque dance

od 18. Mája 

Stredy

20:00-21:00h

Tento kurz je pre dámy, ktoré chodia na naše kurzy už dlhšie, základy majú v malíčku a neboja sa učiť aj prepracovanejšie choreografie. Kúsok po kúsku si vysvetlíme každý pohyb, venovať sa budeme aj tanečnej technike a samozrejme nebudú chýbať ani rekvizity.


Trvanie: 8 lekcií x 60min.
Cena: 76€
Miesto: Tanečná škola Gruppo Caliente, Bardejovská 1

Súkromné tanečné hodiny

ĎEŇ a Čas dohodou

Tréningy sú pod vedením Catrice Cat (Katarína Čunderlíková), ktorá je certifikovanou trénerkou tanečných športov. Vďaka  baletným základom a dlhoročným skúsenostiam z burlesque predstavení pre vás vie pripraviť tréning podľa vašich predstáv. 

- Túžite prekvapiť partnera zvodným predstavením

- Chceli by ste zdokonaliť svoje tanečné schopnosti  (tanečná technika, flexibilita, pohybová pamäť)

- Radi by ste sa naučili krok po kroku známu choreografiu napr. od Beyonce

- Alebo máte iné želanie?

Napíšte nám a vytvoríme pre vás súkromné hodiny na mieru.